קצת עלי

נעים להכיר –
לאה הופמן בעלת משרד מיתוג ואסטרטגיה -
הופכת עסקים למותגים מובילים.


אחד הדברים שהבנתי במהלך הניסיון שצברתי זה ששום בעל עסק לא פתח את העסק שלו לחינם, לכולנו יש שאיפות וחלומות מה יקרה עם העסק שלנו, איך נגדיל, איך נרוויח יותר, איך הוא ייראה בדיוק כמו שרצינו, אבל --- מה לעשות שבפועל זה קצת יותר קשוח, העסק לא תמיד עובד חלק, לא תמיד גדל מספיק ולא תמיד הלקוחות שלכם מבינים מי אתם ולמה בכלל כדאי לבחור דווקא בכם ולשלם לכם את המחיר שאתם מבקשים בלי שתתאמצו כ"כ הרבה.

וכאן בדיוק אני נכנסת לתמונה –
כי הבנתי אחרי הרבה בדיקה ותהיה, שאם אתה לא באמת יודע במה אתה מיוחד, ואתה לא נראה בהתאם למה שאתה רוצה שככה יזהו אותך, למה שהלקוח יקנה את זה? למה שהלקוח יאמין לך? רוצה שהלקוחות שלך יקלטו אותך כמותג? כמוביל? תהיה ותראה כזה : ) הלקוחות שלכם לא טיפשים (!) ואם אין הלימה בין איך שהם רואים אתכם ואיך שאתם נראים ובין מה שאתם משדרים ולמחיר ולמה שאתם מבקשים - הם רואים אתכם כלא מספיק אמינים.


עוד משהו מטורף שהבנתי ובעייני זה מדהים -
שעסק שרוצה באמת לגדול, לתת ללקוחות שלו חוויה אחרת, לגרום לעצמו למכור הרבה יותר בקלות ובכיף, עסק שרוצה בכלל לבנות את המהות הזו של 'מותג מוביל' - כזה שממש רוצים לקנות, כזה שאוהבים, ממליצים וקונים שוב,
זה עסק שנראה, מתנהל וחי כמו מותג,
עסק שיש לו בידול שהוא רק שלו (וכן, לכל עסק זה אפשרי!)
עסק שמבין ויודע מה הערך שלו ואיך הוא מתקשר את זה החוצה,
עסק שנותן ללקוחות הפוטנציאליים הצצה הכי מדויקת ונכונה למותג שלו וגורם להם לחיבור מהיר יותר, מדויק יותר וחזק יותר.

ועכשיו לפרטים היותר מעניינים : )
המשרד שלי בביתר. הלקוחות מכל הארץ ב"ה. אני ב"ה אישה ואמא למשפחה הכי מדהימה בתבל ומשתדלת שזה יהיה הטייטל הכי ראשי שלי... מה שכן, בכנות? לא תמיד מצליחה, אז כמה טוב שאפשר לשלב ; )
מה עוד מעניין עלי? מידה 34 בנעליים (כן, סיוט למצוא...), מאוהבת בכתיבה ובכל מה שזה אומר, והכי אוהבת כתיבה בגובה העיניים (קצת קשה להגיע למסקנה הזאת מהטקסטים שלי אבל אולי בכ"ז שמת לב) מאמינה בה' ואחרי זה גם בכתיבה נכונה, מדויקת ונוגעת.

אז יאלה הכרנו מספיק, חפרתי די, מוזמנים לדפדף באתר, להתרשם ולהבין איזה מותג מוביל וליגה בתחומך אתה יכול לצאת מכאן, ויש כאן דף לא רחוק של יצירת קשר, שם אם רוצים (ממליצה בחום : ) משאירים פרטים ומדברים איתי על פגישת ייעוץ חבילות מיתוג ופרסום וכל מה שיכול לקדם את העסק שלך קדימה ולהפוך אותו למותג מוביל.
מותג זה למובילים.

"ויהי נועם ה' אלוקינו עלינו ומעשה ידינו כוננהו"

חינם להורדה! המדריך 'איך ליצור ייחודיות'
שיעשה לכם סדר בראש ובכיס.

אז בואו נדבר

הדרך שלכם להפוך מעסק למותג מוביל, רווחי וגדול יותר
מתחילה ממש עכשיו!

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם בע"ה!

Add Your Heading Text Here

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.